KOMPIUTERIŲ REMONTAS PANEVĖŽYJE, ŠIAULIUOSE

Reikalingas kompiuterių ar planšetinių kompiuterių remontas? „TOPIS“ įmonę vienija stiprios kvalifikacijos specialistų komanda, kuri nuolat ugdo savo kompetencijas ir teikia tik aukščiausios kokybės standartus atitinkančias paslaugas ir produktus. „TOPIS“ užsitarnavo savo klientų ir geriausių prekinių ženklų pasitikėjimą. Tik savo profesionalumo ir didelės meilės savo darbui dėka, įmonė tapo garsių prekinių ženklų partnere ir dirba tik su geriausiais didmeniniais skyriais. Darbe naudojamos tik aukščiausios kokybės detalės, dėl to „TOPIS“ specialistų atliktiems darbams suteikiama garantija.

Kompiuterių ir planšetinių kompiuterių TAISYKLA už draugišką kainą

Šiandien nepakeičiama darbo, komunikacijos, pramogų priemonė tampa stacionarūs, nešiojamieji, bei planšetiniai kompiuteriai. Norint susisiekti su giminaičiais, užtenka tiesiog prisijungti prie interneto ir galime bendrauti su mums svarbiais artimaisiais. Dažnai, atsitikus kompiuterio ar planšetinio kompiuterio gedimui, net nesuprantame kas atsitiko – atrodo įrenginys vakar veikė, viskas buvo gerai ir staiga jis jau nebeveikia. Tokie gedimai – vieni iš dažniausiai pasitaikančių, nes atrodo, kad įrenginys sugedo netikėtai, o pasirodo gedimas jau iki tol progresavo, kol visiškai sugadino įrenginio komponentus.

Nieko tokio! Sutaisysime Jūsų plančetinį, nešiojamajį ar stacionarų kompiuterį.

Kompiuterių ir planšetinių kompiuterių remontas trunka nuo 15 minučių, o esant rimtesniems gedimams – iki trijų darbo dienų.

Kompiuterio ir planšetinio kompiuterio ekrano keitimas

Sutaisysime bent kokio dydžio, tipo ekraną Jums patogiu laiku!

Pagrindiniai gedimai, kurie buvo dažniausiai pastebėti nebeveikiančiuose ekranuose:

  • Neįsijungia arba ilgai užtrunka, kol įsijungia;
  • Nešviečia ekrano apšvietimas;
  • Išsijunginėja, trūkinėja vaizdas;
  • Ekrane atsirado dėmės arba dvigubinasi vaizdas;
  • Dalis ekrano nebeveikia;

Jei atsiranda problemos su ekranu (ekranas nebeveikia, dalis ekrano šviečia mėlyna arba juoda spalva) dažniausiai būna reikalingas matricos, pačio ekrano keitimas. Taip pat vienas iš dažniausiai pasitaikančių gedimų -maitinimo šaltinio problemos. Kai kuriais atvejais kompiuterio arba planšetinio kompiuterio remonto poreikis atsiranda dėl savininkų kaltės, kartais dėl savaiminio ekrano susidėvėjimo.

GREITAI, KOKYBIŠKAI IR NEBRANGIAI

Keičiame visų tipų kompiuterių ekranus. Darbams suteikiame garantiją. 

Jei reikalingas ekranas yra mūsų sandėlyje, jis bus pakeistas vos per 1-2 valandas. 
Jei reikiamą ekraną reikia užsakyti, terminai derinami individualiai.
Keičiame visų nešiojamųjų kompiuterių ekranus:  ACER,ASUS, DELL, FUJITSU-SIEMENS, HP, APPLE, EMACHINES, MSI, MEDION, LG, SAMSUNG, PACKARD BELL ir kt.  

Naudojame aukštos kokybės detales, kurios garantuoja ilgesnį kompiuterio ar planšetinio kompiuterio tarnavimo laikotarpį. Mūsų darbe naudojamos detalės turi garantinį laikotarpį, todėl būsite garantuoti, kad Jūsų įrenginys veiks nepriekaištingai.

Remonto kaina priklauso nuo ekrano įstrižainės dydžio ir gedimo pobūdžio. Kai kuriais atvejais galima remontuoti sugedusias dalis, o kitais atvejais būtina pakeisti sugedusį ekraną arba ekrano komponentą.

Nešiojamų, stacionarių kompiuterių remontas

kompiuterių remontas

SURASIME GEDIMĄ, ATLIKSIME DIAGNOSTIKĄ NEMOKAMAI

Atliekame VISUS kompiuterių, nešiojamų kompiuterių ir planšetinių kompiuterių remonto darbus! Sugedus Jūsų kompiuteriui, nereikės rūpintis, jį sutaisyti. Tiesiog susisiekime, kad galėtume padėti Jums naudotis savo kompiuteriu, kaip tai darėte iki šiol. 

Puikiai išmanome kompiuterių komponentų, detalių sandarą, veikimo principus, todėl puikiai žinome, kodėl kompiuteris veikia ne taip kaip reikia.

TOPIS – kvalifikuotų informacinių technologijų ir elektronikos prietaisų remonto specialistų komanda. Kasdieniniame savo darbe susiduriame su įvairiais komponentų gedimais. Tvarkome, taisome, remontuojame kruopščiai įvairaus pobūdžio elektroninę techniką ir programinę įrangą. Darbščių profesionalų komanda atlieka daugiau negu paprasčiausius remonto darbus – mes pasirūpiname, kad Jūsų kompiuterinė įranga veiktų nepriekaištingai. 

Jeigu kompiuteris veikia lėčiau, prasčiau arba negalite išsiaiškinti kodėl nerodo nuotraukų, filmų ar nežinote kaip sujungti kompiuterį su printeriu, TOPIS komanda tikrai sutvarkys visus programinės įrangos nesklandumus.

Turite nebeveikiantį nešiojamą, stacionarų ar planšetinį kompiuterį, monitorių ar spausdintuvą?
Neskubėkite technikos išmesti, Jūsų technika gali ir vėl Jums sklandžiai tarnauti

Atliekame VISUS nešiojamųjų kompiuterių remonto darbus:
– Išlaužto maitinimo (įkroviklio), USB ar kito lizdo, kištuko remontas, taisymas.
– Sulaužytų, kritusių korpusų remontas arba litavimas, keičiame korpuso dalis – dangtį, dugną, vyrius, klaviatūrą, bateriją ar kitas dalis.
– Sulietų, aplietų kompiuterių plovimas, taisymas, pakeičiame korozijos paveiktas dalis.
– Kompiuterių ekranų(LCD, matricų) bei ekrano komponentų keitimas.
– Programinės įrangos sutrikimų šalinimas, operacinės sistemos atstatymas, virusų, trojanų, kenkėjiškų programų pašalinimas. Pažeistos sistemos atstatymas (cryptolocker ir kiti). Diegiame ir atnaujiname antivirusines programas.
– Atliekame visus programinės įrangos derinimo, tvarkymo darbus, persiunčiame ir sudiegiame reikalingas tvarkykles, programas. Šaliname trigdžius, sprendžiame problemas. Prekyba programine įranga.
– Kompiuterio ir jo aušinimo sistemos dulkių valymas, aušintuvo keitimas, keičiame, pertepame procesoriaus termo pastą.
– Užtrumpintos maitinimo grandinės remontas.
– Klaviatūros remontas, klaviatūros keitimas.
– Kroviklių remontas, kištukų keitimas, laidų litavimas.
– Kompiuterio pagrindinės(motininės) plokštės keitimas arba taisymas, čipų litavimas.
– Grafinės (vaizdo) plokštės keitimas.
– Keičiame kietuosius diskus, operatyviąją atmintį, procesorius, visas kompiuterio vidines dalis, bei korpusus.
– Keičiame mikroschemas, čipsetus ir kitus kompiuterių komponentus.
– Užsakome detales iš didmeninkų, bei gamintojų.
– Perlituojame, pakeičiame defektinius VGA, BGA lustus.
– Sutaisome išlaužtus maitinimo, USB, kitus lizdus.
– Nuolatinė priežiūra, remontas ir konsultacijos visais kompiuterinės įrangos klausimais.
– Gedimų šalinimas neatvykstant į Jūsų darbo vietą, namus, naudojant spartaus prisijungimo programinę įrangą (nuotolinę prieiga kuri galima tik su Jūsų sutikimu).

  Kompiuterių taisykla Panevėžyje profesionaliai taiso visų (Apple, Acer,  Asus, Dell, Lenovo,  HP, Compaq, Toshiba, Sony, Samsung, MSI, Packard Bell ir kt.) nešiojamų, stacionarių, planšetinių kompiuterių, telefonų gamintojų pagrindines (motinines) plokštes. Dešimt metų patirtis remontuojant elektronikos gedimus.

Kompiuterių remontas Panevėžyje. Atliekami šie remonto darbai : Diagnostika, programinis remontas, skysčiais užlietų plokščių valymas, pažeistų plokštės tarpsluoksnių remontas, maitinimo jungties remontas, pažeistų vidinių lizdų ir jungčių remontas, išlūžusių išorinių lizdų (USB, HDMI, LAN, kt.) remontas, procesoriaus lizdo keitimas, atminties lustų litavimas, pažeistų kontaktinių takelių atstatymas, BGA lustų (CPU, GPU ir kt.) litavimas, BIOS čipo litavimas ir programavimas, multikontrolerių litavimas ir programavimas, įvairių mikrokontrolerių litavimas, užtrumpintų ar perdegusių komponentų keitimas, Operacinės sistemos įdiegimas be duomenų saugojimo, Operacinės sistemos įdiegimas ir duomenų saugojimas, Virusų valymas ir kiti profilaktiniai darbai, Disko klonavimas, duomenų perkėlimas . Duomenų atkūrimas iš kietųjų ir SSD diskų, USB laikmenų, telefonų ir planšetinių kompiuterių. Atliktiems darbams, išskyrus skysčiais užlietų,  suteikiama 6 mėnesių garantija .

 KITOS PASLAUGOS:

– Maršrutizatorių (router) konfigūravimas, montavimas;
– Kietųjų diskų, operatyviosios atminties keitimas, kompiuterių spartinimas, programinės įrangos sutrikimų šalinimas;
– Programų diegimas, konfigūravimas;
– Operacinių sistemų (Windows, Linux, Mac OS) įrašymas, perrašymas, atstatymas;
– Kompiuterio operacinės sistemos darbo optimizavimas;
– Virusų, įvairių kompiuterinių šiukšlių valymas;
– Serverių diegimas;
– Interneto jungties konfigūravimas. Kompiuterinių tinklų diegimas klientų namuose, įmonių patalpose ar kitur. Kompiuterinių tinklų priežiūra;
– Mokymas dirbti kompiuteriu;
 

Kompiuterių taisykla Šiauliuose profesionaliai taiso visų (Apple, Acer,  Asus, Dell, Lenovo,  HP, Compaq, Toshiba, Sony, Samsung, MSI, Packard Bell ir kt.) nešiojamų, stacionarių, planšetinių kompiuterių, telefonų ir žaidimų konsolių gamintojų pagrindines (motinines) plokštes. Dešimt metų patirtis remontuojant elektronikos gedimus.

Kompiuterių remontas Šiauliuose. Atliekami šie remonto darbai :Diagnostika, programinis remontas, skysčiais užlietų plokščių valymas, pažeistų plokštės tarpsluoksnių remontas, maitinimo jungties remontas, pažeistų vidinių lizdų ir jungčių remontas, išlūžusių išorinių lizdų (USB, HDMI, LAN, kt.) remontas, procesoriaus lizdo keitimas, atminties lustų litavimas, pažeistų kontaktinių takelių atstatymas, BGA lustų (CPU, GPU ir kt.) litavimas, BIOS čipo litavimas ir programavimas, multikontrolerių litavimas ir programavimas, įvairių mikrokontrolerių litavimas, užtrumpintų ar perdegusių komponentų keitimas. Atliktiems darbams išskyrus skysčiais užlietų  suteikiama 6 mėnesių garantija .

Superkame telefonus Panevėžyje. Superkame kompiuterius Panevėžyje.

Superkame kompiuterius Šiauliuose. Superkame telefonus Šiauliuose.

 

 
 

Planšetinio kompiuterio priežiūra, remontas

telefonų remontas

SURASIME GEDIMĄ, ATLIKSIME NEMOKAMĄ DIAGNOSTIKĄ

Atliekame SAMSUNG, PRESTIGIO, ASUS, GOCLEVER PLANŠETINIŲ KOMPIUTERIŲ REMONTĄ:
– Keičiame maitinimo (krovimo) lizdus, USB, ausinių lizdus;
– Programinių gedimų šalinimas (programų perrašymas);
– Sudužusių ekranų keitimas;
– Lietimui jautraus (touch screen) ekrano keitimas;
– Mikrofonų keitimas;
– Ryšio gedimų (ryšio antenų) remontas;
– Visų mechaninių gedimų remontas;
– Planšetinių kompiuterių baterijų keitimas;
– Planšetinių kompiuterių korpusų keitimas;
Wi-Fi modulio remontas, operacinės sistemos atstatymas;
– Valymas nuo dėl drėgmės susidariusios oksidacijos;
– Mygtukų remontas – keitimas;
– Kamerų ir garsiakalbių keitimas;
– Sim stalčiuko (Sim Tray) keitimas;

servisas

Esate ne iš Panevėžio ar Šiaulių? Tuomet saugiai siųskite savo įrangą remontui mums kurjeriu arba į Omniva ar LP Express paštomatus. Nustatę gedimą, įvertinsime remonto kainą ir suderinsime ją su jumis telefonu. Remontą atliksime per 2-5 dienas ir nemokamai išsiųsime atgal.

Prieš išsiųsdami savo įrangą remontui, prašome susisiekti su mumis telefonu ar elektroniniu paštu ar mesengeriu.

TOPIS specialistai suteiks operatyvią pagalbą visais jūsų kompiuterio gedimo, atnaujinimo klausimais.