Televizorių remontas Šiauliuose

Jums reikalingas televizoriu remontas? „TOPIS“ įmonę vienija stiprios kvalifikacijos specialistų komanda, kuri nuolat ugdo savo kompetencijas ir teikia tik aukščiausios kokybės standartus atitinkančias paslaugas ir produktus. „TOPIS“ užsitarnavo savo klientų ir geriausių prekinių ženklų pasitikėjimą. Tik savo profesionalumo ir didelės meilės savo darbui dėka, įmonė tapo garsių prekinių ženklų partnere ir dirba tik su geriausiais didmeniniais skyriais. Darbe naudojamos tik aukščiausios kokybės detalės, dėl to „TOPIS“ specialistų atliktiems darbams suteikiama garantija.

Dažnas savo laisvalaikio neįsivaizduoja be televizoriaus. Šiuolaikiniai televizoriai jau tiek pažengę, kad kiekvienas žmogus gali mėgautis garso ir vaizdo kokybe, kuri prilygsta kino teatrų įrangai. Tokiu būdu kineskopiniai televizoriai išėjo iš mados, naujieji televizoriai – gerokai geresni vaizdo, bei garso kokybe. Kineskopiniai televizoriai nebegaminami bene dešimtmetį.

Profesionalus visų tipų šiuolaikinių (skystųjų kristalų, LCD, plazminių) televizorių remontas

Televizorių remontas: Apple, Samsung, Philips, LG, Blaupunkt, Funai, Hitachi, Hyundai, Orion, Panasonic, Quer, Sencor, Sharp, Sony, Telefunken, Thomson, Toshiba, TV Star. Siūlome aukščiausios kokybės paslaugas, turime sukaupę iilgametę patirtį. Televizorių remonte naudojame kokybiškas detales, kurios tiekiamos iš autorizuotų, bei sertifikuotų televizorių detalių gamintojų. Televizorių remontas atliekamas tik originaliomis detalėmis, kurioms suteikiama garantija.

Senų televizorių, kurių garantinis galiojimas pasibaigęs, remontas – pigesnis, negu naujų televizorių. Sutvarkius seną televizorių galėsite mėgautis ryškiu, bei kokybišku vaizdu savo namuose.
 
 
tv remontas

Atliekame tiek programinio, bei techninio pobūdžio remonto paslaugas. Perprogramuojame programinę įrangą (firmware).  Keičiame ir remontuojame sugedusius komponentus (pagrindines plokštes, maitinimo / T-Con plokštes, keitiklius ir pan. Perlituojame įvairius komponentus). Taisome išlaužtus lizdus. Prieš atlikdami remonto darbus, atliekame nemokamą diagnostiką.

Dėmesio! Jeigu esate apsidraudę mielu noru išrašome remonto aktus TV draudimo bendrovei. Dirbame su visomis draudimo bendrovėmis. Taisome, bei remontuojame LED, LCD ir Plazminius televizorius.

Nemokamas televizoriaus gedimo patikrinimas Šiauliuose, bei Panevėžyje

Pirmiausia norint atlikti tinkamą Jūsų televizoriaus servizą, reikia išsiaiškinti kokia gedimo priežastis – ar tai mechaninis ar elektroninis gedimas. Pasitaiko atvejų, kad kartais galima detalę suremontuoti, o kartais būtina keisti(kiekvieno modelio televizoriui detalių kainos skirtingos, o norint išsiaiškinti, kuri detalė sugedusi BŪTINA išardyti televizorių). Dažniausiai televizoriaus patikrinimas atliekamas tą pačią dieną. 

Esant nustatytam konkrečios plokštės gedimui, iš anksto suderinus laiką, remontas gali užtrukti 15 – 30 min. Kitu atveju televizoriaus remontas atliekamas per 1 -5 darbo dienas, būna atvejų, kai užtrunka ilgiau, jeigu reikalinga specifinė detalė ir ją reikia užsakyti.

Televizorių remontas Šiauliuose, bei Panevėžyje. Kodėl mes?

Mes šioje rinkoje dirbame jau labai senai, esame patyrę elektronikos remonto srityje. Pagrindinis mūsų tikslas nenuvilti kliento lūkesčių. Mūsų pastovūs klientai siūlo mūsų paslaugas savo draugams žinodami, kad remonto darbai bus atlikti greitai, o atliktiems darbams suteikta garantija.

Atliksime kokybišką, greitą ir nebrangų televizorių remontą.  Pasiūlysime palankiausias remonto ar detalių kainas. 

 • Visų televizorių gamintojų remontas
 • LED apšvietimo remontas
 • Valdymo bloko remontas, keitimas
 • Televizorių ekranų(matricos) remontas, keitimas
 • Programinis remontas, čipų programavimas
 • Maitinimo bloko remontas, keitimas
 • Išrašome defektacijos aktus draudimo kompanijoms
 • Aplieto televizoriaus remontas
 • Išlaužtų jungčių remontas
 • Išlaužtų antenos lizdų remontas
 • Televizoriaus valdymo plokštės remontas

 

Pagrindiniai televizorių gedimai

Pagrindiniai gedimai, kurie buvo dažniausiai pastebėti televizoriuose:

 • Neįsijungia arba ilgą laiką neįsijungia.
 • Nešviečia ekranas.
 • Nėra garso.
 • Išsijunginėja
 • Ekrane atsirado dėmės arba dvigubinasi vaizdas.
 • Nebereaguoja į pultelio paspaudimus.
 • Dalis ekrano nebeveikia.

Jei atsiranda problemos su ekranu dažniausiai būna reikalingas matricos keitimas. Taip pat vienas kaip iš variantų dažnai būna maitinimo šaltinio problemos. Kai kuriais atvejais televizorių problemos atsiranda dėl savininkų kaltės, kartais dėl televizoriaus susidėvėjimo.

Remonto kaina priklauso nuo ekrano įstrižainės dydžio ir gedimo pobūdžio. Kai kuriais atvejais galima remontuoti sugedusias dalis, o kitais atvejais būtina pakeisti sugedusią dalį.

Televizorių, monitorių supirkimas Šiauliai, Panevėžys

Nusprendėte, kad Jūsų senas televizorius arba monitorius jau nebetinkamas Jums naudotis? Ne bėda!
Perkame plazminius, LCD, LED televizorius, LCD-LED monitorius. 
Domina tiek nauji, tiek naudoti televizoriai arba monitoriai. Gali būti sugedę ir veikiantys, daužti ir su tam tikrais defektais domina ir po viena arba didesni kiekiai.
servisas

Jei turite problemų su televizoriumi nedelsdami kreipkitės į „Topis“ techninio aptarnavimo specialistus. Mūsų meistrai turi ilgametę patirtį elektronikos srityje. Jie profesionaliai diagnozuos problemą ir sutvarkys televizorių.​

Gaukite greitą pagalbą tvarkant Jūsų televizorių arba monitorių. Profesionalūs darbuotojai pasirūpins greitu, bei kokybišku remonto servizu dabar. Susisiekime dabar!