Sugedo telefonas, kompiuteris ar gps? Topis jums pagelbės!

TOPIS tai ne problema! Telefonas, nešiojamas kompiuteris, vaizdo kamera, ar spausdintuvas bus sutvarkytas!

Sugedo telefonas, kompiuteris ar GPS?

Kreipkis į artimiausią saloną!

Apie įmonę

TOPIS įmonę vienija stiprios kvalifikacijos specialistų komanda, kuri nuolat ugdo savo kompetencijas ir teikia tik aukščiausios kokybės standartus atitinkančias paslaugas ir produktus. TOPIS užsitarnavo savo klientų ir geriausių prekinių ženklų pasitikėjimą. Tik savo profesionalumo ir didelės meilės savo darbui dėka, įmonė tapo garsių prekinių ženklų partnere ir dirba tik su geriausiais didmeniniais skyriais. Darbe naudojamos tik aukščiausios kokybės detalės, dėl to TOPIS specialistų atliktiems darbams suteikiama garantija.

Siekdami aukščiausios kokybės, savo pirkėjams parduodame tik patikrintus ir gerai rinkoje žinomų prekinių ženklų produktus. Specializuota navigacinės įrangos parduotuvė internete ir prekybos salonuose. Siūlomas platus automobilinių, sunkvežiminių, nešiojamų, ir kitų GPS navigacijų, priedų, atsarginių dalių asortimentas. Mes jaučiame atsakomybę už savo prekes ir paslaugas. Mes visada turime prekes vietoje, kurios yra mūsų elektroninėje erdvėje, todėl Jums nereikės norimos prekės užsakyti ir ilgai jos laukti. Prekė išsiunčiama per vieną darbo dieną po užsakymo. Garantinis aptarnavimas suteikiamas greitai, tad neliksite užmiršti. Konsultacijas teikiame kasdien įskaitant ir savaitgalius nuo 10-21 valandos. Greitas aptarnavimas – tai mūsų sėkmės filosofija. Topis garantuoja patrauklias kainas. Mums nereikia daug personalo, didelių nuomos mokesčių, didelio ploto, prabangos, todėl mažais kaštais sukuriamas GEROS KAINOS produktas ir paslaugos už konkurencingą kainą. Mes GARANTUOJAME, kad pirkdami elektroniniu būdu, neįsigysite prekės, jei jos neturėsime savo sandelyje. Prekių likutis KONTROLIUOJAMAS ir ATNAUJINAMAS!

„TOPIS“ teikiamos paslaugos:

  • Išmaniųjų telefonų (iPhone, Samsung, Huawei, Xiaomi) ekranų pardavimas ir keitimas;
  • Išmaniųjų telefonų remontas (drėgmės pažeidimų šalinimas, baterijų keitimas, lizdų remontas ir t.t.);
  • Nešiojamų kompiuterių ekranų matricų pardavimas;
  • Nešiojamų kompiuterių ekranų matricų keitimas. Paslaugos kaina – 10 Eur su pvm. Ekrano keitimas atliekamas iš karto – operatyviai ir kokybiškai;
  • Prekyba kompiuterine technika. Telefonų dėklai, apsauginiai stiklai, krovikliai, baterijos;
  • Kompiuterinės technikos remontas;

TOPIS siūlo ilgalaikį bendradarbiavimą kompiuterių servisams bei fiziniams asmenims, kuriems reikalingas pastovus nešiojamų kompiuterių ekranų matricų tiekimas. Teiraukitės ypač palankių kainų ir sąlygų Jūsų verslui! Esame, atviri, draugiški, gerai išmanome veiklos sferą, todėl siekiame užtikrintai, atvirai dalintis savo žiniomis ir įžvalgomis, kad padėtume savo klientams priimti geriausius sprendimus įsigyjant įvairias prekes ir paslaugas.

Konsultacija

Konsultacijas teikiame kasdien, įskaitant ir savaitgalius nuo 10-21 valandos.

Garantija

Greitas garantinis aptarnavimas, tikrai neliksite užmiršti.

phone-x.png

Pristatymas

Prekė išsiunčiama per vieną darbo dieną po užsakymo.

Kaina

„TOPIS“ garantuoja patrauklias kainas.