Mobilieji telefonai profesionalioms navigacijoms – ne konkurentai

Vis retesnėje prekybos vietoje galima rasti popierinių Lietuvos ar konkretaus miesto žemėlapių, detaliai vaizduojančių kiekvieną gatvelę. Ir ne tik dėl to, jog popierinę informaciją (knygos, laikraščiai ir pan.) sparčiai stumia skaitmeninė. Miestai, o ypač – didieji, taip sparčiai plečiasi, jog popieriniai žemėlapiai nebespėja su kaita. Kone kiekvienam vairuotojui, norinčiam pasiekti konkretų tašką žemėlapyje, įprasta tapo naudotis mobiliajame telefone įdiegtomis navigacijos programėlėmis. Tiesa, tais atvejais, kai važinėjama daug ar automobilis ir yra pagrindinė darbo priemonė (puikus pavyzdys – tolimųjų reisų vairuotojai), būtinos profesionalios navigacijos (pavyzdžiui, Tomtom 6250, idealiai tinkanti sunkvežimų vairuotojams).

Profesionaliems vairuotojams navigacinė mobiliojo telefono programėlė, kuria naudotis sutrukdyti gali įeinantis telefono skambutis ar trumpoji SMS žinutė, neretai kelia juoką, o, spaudžiant laikui ir privalant kuo greičiau pasiekti galutinį kelionės tašką, net ir įtūžį. GPS navigacijos sunkvežimiams Šiauliuose ar GPS navigacijos sunkvežimiams Panevėžyje (dėl gero varianto kaino bei kokybės atžvilgiu neretai šias apsimoka pirkti ir toliau nuo savo gyvenamosios vietos) – kokybiškas prietaisas, skirtas profesionalams. Juk, kaip žinia, geriausi daiktai ir būna tie, kurie atlieka vieną konkrečią, o ne kelias skirtingas funkcijas. Kalbant apie profesionalius vairuotojus, navigaciją, kaip būtiną įrangą tiesioginių darbinių funkcijų atlikimui, turėtų parūpinti pats darbdavys. Visgi jei pats darbuojas plačiau domisi tokio pobūdžio prekėmis, šis turėtų nepasikuklinti ir pats rekomenduoti, kur parduodamos profesionalios, kokybiškos navigacijos. Rasti konkretaus pardavėjo adresą gali padėti internetinė paieškos sistema (naudokite tokias raktines frazes kaip „GPS Šiauliai“, „GPS Panevėžys“ ir panašiai). Kai jau būsite įsigiję navigaciją, kelionė iš pardavėjo namų link bus kur kas paprastesnė bei greitesnė!

Tiesa, net ir profesionaliausios navigacijos nėra amžinos: ir ne tik dėl gedimų. Jei iš stalčiaus išsitraukėte prieš kelis metus pirktą navigaciją, neturėtumėte nustebti, jei kelionė į reikiamą tašką prailgs ir taps galvos skausmu. Kaip straipsnio pradžioje paminėti popieriniai žemėlapiai, sensta ir virtualūs, įdiegti pastarojoje. Skirtumas tas, jog įprastą žemėlapį, praradusį savo informuotumą, tiesiog išmetame, o žemėlapius, esančius navigacijoje, galima (o ir būtina) atnaujinti. Informaciją, kaip tai padaryti, nesunkiai rasite internete (paiešką gerokai palengvinsite įvedę konkretų navigacijos modelį). Sakote, esate vairuotojas, o ne informatikas? Taip, esate visiškai teisus. Jei negalite save vadinti informatikos mėgėju, navigacijos žemėlapių atnaujinimą patikėkite profesionalams. „GPS atnaujinimas Šiauliuose“ ar „GPS atnaujinimas Panevėžyje“ – raktinės frazės, kurias, norėdami sužinoti konkrečius minėtos paslaugos teikėjų adresus, turėtumėte suvesti į internetinės paieškos sistemą. Visus kitus „elektroninius“ darbus operatyviai ir profesionaliai atliks patyrę meistrai! Tokiu pačiu principu galima rasti ir meistrus, siūlančius navigacijos remonto paslaugą šiai sugedus („GPS remontas Šiauliuose“, „GPS remontas Panevėžys“). Dažniausiai, klientų patogumui, visos aktualios paslaugos – prekyba navigacijomis, šių atnaujinimas bei remontas, yra prieinamos vienoje vietoje.